עושים רילוקיישן לחו"ל- על שירותי אחסנה שמעתם?

שירותי אחסון תכולת דירה

תוכן עניינים

תכף תארזו מזוודות ותזמזמו "טרמינל ז'ה טם", אתם כמעט שומעים את הכרוז- "כל הנוסעים לרילוקיישן מתבקשים להגיע לשער העלייה למטוס"… חלום שמתגשם. רגע לפני הבורדינג, מה אתם מתכוונים לעשות עם כל החפצים, הרהיטים, מוצרי החשמל? פריטים יקרי ערך? אלבומי תמונות מתחנות חייכם? ובעצם כל תכולת ביתכם. הרי לא תקחו הכל איתכם. מצד שני, לא תמכרו את כל הריהוט ומוצרי החשמל שרכשתם זה מכבר וכשתחזרו תצטרכו לרכוש הכל מחדש.
שירותי אחסנה מהווים פתרון מושלם עבורכם.

שירותי אחסנה – מה חשוב לדעת?

כשבוחרים חברה המספקת שירותי אחסנה מן ההכרח לבדוק מס' דברים חשובים:
גודל המחסן צריך להתאים לתכולת דירתכם, מאחר וגודלו משפיע על עלות האחסנה. חברה מקצועית תייעץ לכם מה מתאים עבורכם.
אחזקה נכונה וניקיון המקום חשובים בשמירה נאותה על חפציכם. ניקיון קבוע ותכוף של המקום, הגנה מנזקי מזג אוויר, הדברה מפני מכרסמים ומזיקים הם תנאי הכרחי. גם אוורור מתאים למניעת לחות ועובש, מערכת מתזים ובטיחות כיבוי אש ועמידה בתקנים הנדרשים חשובים להגנת חפציכם.

במיוחד כאשר מדובר באחסנה לטווח ארוך יש לוודא שקיים ביטוח על התכולה שלכם, שהמקום מאובטח במערכת אבטחה משוכללת ומתקדמת 24 שעות 7 ימים בשבוע להגנה בפני פריצות ושיש לכם נגישות מלאה לתכולה.

מכיוון שדרוש לכם זמן אחסנה ארוך, חשוב לבדוק את משך האחסנה, האם ישנה הגבלת זמן?
כל כך נהניתם ברילוקיישן שהחלטתם להישאר עוד, האם ניתן להאריך את זמן האחסנה?
או שאולי התגעגעתם כל כך למולדת שהחלטתם לקצר את השהות בחו"ל, מה אז? הניתן לקצר את משך האחסנה?

שירותי אריזה, הובלה ואחסנה- הכל במקום אחד!

מעבר למקצועיות, אמינות ורמת שירות גבוהה, כדאי שלחברת שירותי האחסנה תהיה יכולת לוגיסטית לספק לכם גם שירותי אריזה והובלה.
חברה כזאת תקל עליכם מאוד בתהליך החל מאריזת הציוד והחפצים שלכם ביעילות, ועד הובלה ואחסון בצורה מקצועית ביותר שתבטיח שרכושכם ישמר בצורה מיטבית לאורך כל התהליך והאכסון. עם שובכם ארצה, לא תצטרכו לעשות שוב טלפונים, בירורים ולחפש המלצות על חברת הובלות. יתרה מכך, בחירה בחברה המספקת את כל השירותים הללו תחסוך לכם זמן, כסף והתרוצצויות מתישות.

אצלנו בהובלות אייל תמצאו שירותי אריזה, הובלה ואחסנה לנוחותכם. המחסנים שלנו מתוחזקים ברמה גבוהה מאוד ואנו מקפידים על תנאים נאותים ועמידה בכל התקנים. המקום מאובטח 24/7 במטרה לשמור על הציוד שלכם בטוח, לכל פרק זמן שתבקשו.  נשמח לעמוד לשירותכם במעמד מרגש ומשמעותי זה בחייכם וללוות אותכם בכל התהליך.

אנחנו מאמינים בשירות מצוין ללא פשרות, ברמה בינלאומית כך שתוכלו לנסוע בראש שקט. החפצים שלכם בידיים טובות, וכשתחזרו הכל יחכה לכם שמור ומוגן בדיוק כפי שהשארתם. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

שירותי אחסון תכולת דירה
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0