לכם יש ציוד! ולנו? שירות אחסון תכולת דירה!

תוכן עניינים

להיפטר מהציוד היקר לליבכם רק כי אין לכם מקום בדירה? זו אפשרות. עם זאת, מה דעתכם על האפשרות שאנחנו ב"הובלות אייל" מציעים לכם – שירותי אחסון תכולת דירה? מבלי להכיר אתכם, אנו יודעים כי ברשותכם מוצרי חשמל, רהיטים, אקססוריז דקורטיביים, פריטי לבוש, כלי הגשה, גאדג'טים ועוד. אלו תורמים באופן ישיר לאיכות חייכם, כאשר כל אחד מהם עונה על צורך שונה ומספק לכם ערך אחר.

מסיבות שונות, אינכם יכולים תמיד להמשיך לאחסנם קרוב אליכם. עם זאת, אין זה אומר שאתם צריכים להיפרד מהם – הכירו את שירותי אחסנת הציוד שלנו!

באילו מקרים שירות אחסון תכולת דירה עשוי לעניין אתכם?

שירות האחסון מתאים לאלו מכם המעוניינים להוציא את הציוד מהדירה, אך עדיין לשמור אותו.

אלו הם המקרים המצדיקים השקעה בשירותי אחסון:

  • מעבר לדירה זמנית – רכשתם דירה? מגיעות לכם ברכות חמות! על מנת לחסוך קצת כסף החלטתם לעבור לדירת "ביניים" עד שתקבלו את המפתח? העברת תכולת הדירה במלואה אל הדירה הזמנית מיותרת (ולא כלכלית), גם אם יש בה מקום. אחסנו את הציוד ועם המעבר לדירה החדשה, העבירו אותו אליה!
  • שיפוץ בדירה – פעמים רבות, שיפוץ דירה מותנה בהוצאת התכולה ממנה. אז מה עושים עם מוצרי החשמל, צעצועי הילדים והרהיטים? מאחסנים אותם! 
  • מעבר לחו"ל – קיבלתם הצעת עבודה אטרקטיבית מעבר לים? אתם טסים להגשים את חלום הסטארטאפ שלכם בחו"ל? חכו רגע לפני שאתם מוכרים את כל הציוד שלכם! באפשרותכם לאחסן אותו וכך לשמור על רכושכם!
  • יש לכם ציוד, אין לכם מחסן – לא לכולם יש מחסן הצמוד לדירה, אך לכולם יש ציוד שמקומו הטבעי הוא במחסן. שירות אחסון תכולת דירה עונה על הצורך שלכם לדיוק: חלל חיצוני בו תוכלו לאחסן את הציוד שאינכם משתמשים בו לעתים קרובות, אך עדיין רוצים לשמור עליו.  

לאחסן, למכור או להיפטר מהציוד – מה כדאי לעשות?

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנחנו מנחשים כי אתם מתעניינים בשירות מסוג אחסון תכולת דירה. רגע לפני שאנחנו מתאמים את אחסנת הציוד שלכם, הרשו לנו לשתף אתכם במידע חיוני שערכו רב!

פעמים רבות, הנטייה היא לאחסן את כל מה שאין לו מקום בבית. מכאן, שלא מאוחסנים רק פריטים שימושיים ובעלי ערך, אלא גם כאלו שהסיכוי שתשתמשו בהם בעתיד, קלוש.

מאחר ושירות האחסנה עולה כסף, ראוי שתעמיקו בשאלה: "האם באמת יש לי צורך בפריט המסוים הזה?". לאחסן, למכור או להיפטר מהציוד – מה נכון לכם?

  • אחסנה – רלוונטית בעת שיש ברשותכם פריטים שונים שעונים על אחד מהדברים הבאים: הם שימושיים, ערכם הכספי רב או בעלי ערך סנטימנטלי. 
  • מכירה – יש ברשותכם פריטים מסוימים במצב טוב מאד, אך אין לכם כל שימוש בהם. האחסנה במקרה הזה מיותרת, וכדאי לשקול את מכירתם.
  • ומתי לזרוק ציוד? – המכשיר החשמלי לא עובד, הספה בלויה ושולחן העץ הסלוני מלא בעובשים? מכירתם ואחסנתם באופן טבעי אינן רלוונטיות, כך שהדבר הנכון הוא להודות להם על הזמן המשותף ולזרוק אותם.

לפרטים נוספים אודות שירותי אחסון תכולת דירה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 053-7272815

עוד יכול לעניין אתכם בנושא:

אחסנה
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0