אז שנעשה סדר בבאלאגן? על אחסון תכולת דירה

תוכן עניינים

אתם מחשיבים את עצמכם אנשים מסודרים, המילה באלאגן זרה לכם ואתם בטוחים שתדעו איך לנהל את פרויקט אחסון התכולה שלכם? גם אם התשובה לכל השאלות היא "כן!", אנו ממליצים לכם להפנים ולאמץ את ההמלצות הרותחות שלנו. 

כידוע, שירות אחסון תכולת דירה נועד לעשות לכם סדר, אך מבלי שתגבשו אסטרטגיה לניהול הפרויקט הזה, במידה רבה אתם גוזרים על עצמכם כאוס אדיר. הבאלאגן עליו אנחנו מדברים נוצר על ידי פעולה פשוטה למדי: הכנסת כל (!) הציוד שלכם אל תוך ארגזים. כלומר, אינכם נוקטים בגישה סלקטיבית של "את זה אני צריך" ו"בזה אין לי כל צורך", אלא גודשים את הארגזים בציוד. אז לפני מעבר הדירה או הרילוקיישן, איך תוכלו להבטיח סדר מופתי, ארגון מעורר השראה ואפילו חיסכון כספי (!)?

איך תבטיחו סדר עם אחסון תכולת דירה?

הבשורה המשמחת היא שבאותה הקלות שניתן ליצור באלאגן, ניתן להבטיח אריזה שתעניק לכם סדר! ואיך עושים את זה? עם שיטת "אריזה מודעת". ואיך מיישמים אותה בפועל? מחלקים את כל הציוד שברשותכם למספר קבוצות:

  • "ציוד שיש לי בו צורך מידי" – קבוצה זו תכלול פריטים כדוגמת מוצרי חשמל, מערכת הישיבה, המיטה, פריטי הלבוש שלכם, ספרים וכיוצא בזה
  • "ציוד שאני עשוי להשתמש בו בעתיד" – ציוד שאין לכם כל צורך בו ביום יום, אך ערכו – הכספי או הסנטימנטלי, גורם לכם לרצות לשמור אותו בבעלותכם. כל הציוד הנכלל בקבוצה זו יהיה רלוונטי לשירות אחסון תכולת דירה. 
  • "ציוד שבני המשפחה שלי לבטח יצטרכו" – הילדים שלכם גדלו אך הארונות גדושים בבגדי תינוקות? ציוד מסוג זה יהיה כדאי לגלגל הלאה בין בני המשפחה. כנ"ל לגבי מוצרי חשמל שאין לכם עוד צורך בהם, רהיטים שאין בהם שימוש וכך הלאה.
  • "ציוד שראוי שאתרום לנזקקים" – קבוצת מיון נוספת תכלול ציוד שוכלו לתרום לעמותות. לדוגמא: מחשב שלא בשימוש, בגדים במצב טוב שאינכם לובשים, כלי מטבח ועוד.
  • "ציוד שעשה את שלו" – אנחנו כמעט בטוחים שבמעמד אריזת הדירה, תגלו כי ברשותכם ציוד ש"עשה את שלו": בגדים מוכתמים, נעליים קרועות, מוצרי חשמל בלויים, סירים מקולפים והרשימה עוד ארוכה. מאחר שאין כל סיכוי שתשתמשו בציוד זה בעתיד, ראוי שתיפרדו ממנו לתמיד.

אז למה שתרצו בכלל לנקוט בגישת ה"סדר"?

התשובה לכך פשוטה וללא ספק תשכנע אתכם: בעת שפרויקט אחסון תכולת דירה נשען על סדר וארגון, אתם יכולים לחסוך המון כסף! ואיך זה עובד? על כל ארגז שתאחסנו תצטרכו לשלם כסף. מכאן, שעולה השאלה האם ישנה הצדקה לאחסן את כל מה שאתם שוקלים כעת לאחסן? הנוסחה: פחות ארגזים = פחות כסף = יותר סדר במחסן האישי שלכם.

למידע נוסף אודות שירות אחסון תכולת דירה מבית "הובלות אייל", התקשרו – 053-7272-815

Stokado_Self_Sorage
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0