הובלות דירות קטנות

הובלות דירות קטנות

תוכן עניינים

מעבר דירה הוא תהליך מורכב גם כאשר מדובר בדירות קטנות, ועלול לעלות לכם לא מעט. עם תכנון מקדים ובחירה נבונה של חברת הובלות מקצועית תוכלו לחסוך לכם זמן, כסף ולהבטיח מעבר דירה קל ונוח.

מה נחשבת הובלה לדירה קטנה?

בדרך כלל דירה קטנה היא דירת סטודנטים, דירת שותפים או דירה של זוג צעיר הכוללת שניים עד שלושה חדרים ואינה מכילה ריהוט, מוצרי חשמל ותכולה רבים.

בשונה מסוגי הובלות אחרות, הובלות לדירות קטנות הן קלות יותר, זמן ההתארגנות להובלה וביצועה קצר ומהיר יותר ובא לידי ביטוי גם במחיר נח יותר.

יחד עם זאת, לא כדאי להקל ראש בכך. ברור שתוכלו להעמיס את רכבכם בעזרת חבר או שניים ולבצע הובלה הלוך וחזור, הלוך וחזור וחוזר חלילה.

שיטה זו אולי עובדת אם יש לכם שניים שלושה ארגזים, אך כשמדובר ברכוש נוסף הכולל: ריהוט אותו יש לפרק, להוריד ולהעלות במדרגות ולהרכיב בחזרה, או לדוגמא מוצרי חשמל גדולים כמו מכונת כביסה ומקרר ועוד, תעדיפו מקצוענים שיספקו לכם שירותי הובלה מתאימים.

חברת הובלה המתאימה לצרכים שלכם ומבצעת הובלות קטנות

להובלת דירה קטנה לרוב יידרש צוות קטן המונה בין שניים לשלושה מובילים, אך לא בהכרח נכון לחשוב שצוות קטן משמעו חברת הובלות קטנה.

בחירת מוביל שאינו מקצועי ומיומן עלול לפגום ברכושכם בעת ההובלה ולהשאירכם עם מפח נפש.

חברת הובלות גדולה, מקצועית ובעלת מוניטין טוב תוכל לספק לכם מגוון פתרונות בהתאם לצרכים שלכם.

לעיתים כל שיידרש לכם להובלה הוא רכב קל כגון: טנדר עם נגרר או רכב מסחרי למשל, אלה יספיקו לכמות התכולה קטנה שברשותכם ויוזילו את הוצאות ההובלה.

אך לעיתים גם אם מכלול התכולה אינו רב, רהיטים גדולים כמו מזנון, ספה וכד' יצריכו הובלה באמצעות משאית.

קחו בחשבון שגם בהובלות דירות קטנות יתכן ותצטרכו שירותי מנוף להובלת רהיטים גדולים או כבדים מגובה. 

חברת הובלות גדולה תהיה מסוגלת לספק לכם גם שירותים נלווים כגון- חומרי אריזה וקרטונים שיחסכו לכם התרוצצות מיותרת בחיפוש אחר קרטונים נקיים וטובים לאריזה, או טוב מכך, להקל עליכם את מלאכת האריזה ולספק עבורכם שירותי אריזה ושירותי פירוק והרכבת רהיטים למעבר קל, יעיל ומהיר. 

בהובלות אייל תמצאו מגוון שירותים ופתרונות המיועדים במיוחד להובלות בתים קטנים ביניהם:

"חבר עם עגלה"– תקבעו עם החבר'ה שיבואו לתת יד במעבר, אנו נשלח אליכם נהג ורכב עם עגלה המתאימים לצרכים שלכם ובמחיר נח.

"שרות מלא"– אם אתם מעדיפים פחות להזיע ויותר צ'יל, אנו בהובלות אייל נשלח אליכם צוות מובילים מקצועי שיעניקו לכם שרות מלא ויטפלו בכל הדרוש עבורכם: אריזה, פירוק והרכבה, הובלה ואפילו סידור הבית בסבלנות, אדיבות וחיוך.

אצלנו אין כזה דבר הובלה קטנה מידי. לקבלת פרטים נוספים על הובלות קטנות, צרו קשר! 

הובלות דירות קטנות
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0