דברים הכרחיים עם שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים

שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים - הובלות אייל

תוכן עניינים

מחפשים שירות הובלה לסטודנטים בירושלים? אנחנו עשינו כבר את "שיעורי הבית" בשבילכם! אז רגע לפני שאתם משווים, בודקים ומתאמים, אנו שמחים לשתף אתכם בכל הדברים החשובים שיש להבטיח עם הובלות סטודנטים. חשוב לדעת: שלא כמו עם מטלות האקדמיה, בהובלות – אין מועד ב'!

אז מה בעיקר חשוב לדעת על שירות הובלה לסטודנטים בירושלים?

מניסיוננו, לקהל הסטודנטים ישנן ציפיות ספציפיות מחברת ההובלה. אנחנו ב"הובלות אייל" קשובים ללקוחות שלנו, לומדים אותם ומציעים פתרונות איכותיים בהתאם. במידה שגם אתם מחפשים חברת הובלה לסטודנטים בירושלים, אנו ממליצים לכם להבטיח את כל הדברים הבאים:

  • הובלה בהתראה קצרה – מצאתם דירה חדשה לעבור אליה חמישה ימים לפני שהחוזה בדירה הנוכחית מסתיים? רגע לפני שאתם נכנסים לסחרור של לחץ, חכו. אנחנו מגלים גמישות גבוהה כלפי הסטודנטים, ונשמח להוביל עבורכם גם כשההתראה קצרה.
  • אפשרות לשירות אריזה – אנו משערים שגם לכם, כמו לעוד סטודנטים רבים, אין המון זמן פנוי (אם בכלל). אריזת דירה, גם כשמדובר על דירת סטודיו ליחיד, מותנית בהשקעה רבה בזמן. אז נכון, אין לנו זמן להציע לכם, אך שירותי אריזה – כן! 
  • אחסון החפצים במחסן חיצוני – אתם עוברים מבית ההורים לדירת סטודנטים? אתם צפויים לעבור מדירת שותפים לדירת סטודיו? יתכן כי לא יהיה לכם מקום לכל החפצים האישיים שלכם בדירה החדשה. אז לא, אתם לא צריכים לפרסמם למכירה ברשתות החברתיות, אלא שתוכלו לאחסן אותם! אז כן, שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים יכולים להתפצל: חלק מהחפצים נוביל לדירה החדשה, וחלקם אל מרכז האחסנה.
  • אפשרות להוזלה –אנו מודעים לכך שסטודנטים רבים לא מצליחים לשלב עבודה בחיים הסטודנטיאליים. מכאן, שניתנת העדפה ברורה לחברות הובלה המציעות מחירים נוחים או אפשרויות הוזלה. אז מה לנו יש להציע לכם? כל עוד אתם מעוניינים בהובלה קטנה, תוכלו להוביל במודל של "חבר עם עגלה". כלומר, אתם והחברים תעמיסו ותפרקו, בעוד אנחנו נדאג לכם לרכב הובלה. מה יוצא לכם מזה? חיסכון כספי אדיר!

 

"יש ברשותי חפצים יקרים, אתם מקפידים על אריזתם והובלתם בזהירות?"

אנו מברכים על השאלה הזו! אנחנו ב"הובלות אייל" מקפידים על סטנדרט גבוה של אריזה והובלה, זאת מתוך אחריות מלאה כלפיכם, הלקוחות שלנו. לטובת תיאום הציפיות בינינו, אנו שמחים להעניק לכם הצצה לשיטת העבודה שלנו עם שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים:

  • אנו עוטפים את חפציכם בניילונים ובשמיכות עבות בכדי להבטיח מעל לכל ספק את שלמות חפציכם
  • שלב הפריקה מתבצע באקסטרה זהירות ותשומת לב, כאשר היעד שלנו הוא אפס טעויות
  • כמו כן, באפשרותכם להנחות את המובילים בשלב הפריקה היכן למקם כל ארגז (במטבח, בסלון, בחדר השינה וכן הלאה), כך שלא תצטרכו לסחוב ארגזים מחדר אחד לאחר 

אם חיפשתם שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים, הכנסו לפרטים נוספים על חברת הובלות בירושלים לסטודנטים, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 053-7272815

שירותי הובלה לסטודנטים בירושלים - הובלות אייל
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0