הרביעייה הפותחת: חומרי אריזה בירושלים לכל הובלה!

הרביעייה הפותחת: חומרי אריזה בירושלים לכל הובלה!

תוכן עניינים

אם היינו צריכים לנחש מה עושים כעת אלו שעתידים לעבור בקרוב דירה, היינו מנחשים כי הם מחפשים קרטונים לאריזה. מה שלא כולם יודעים הוא שקרטונים לא צריך בהכרח לחפש, אלא שניתן להזמין אותם! אתם – בוחרים את הכמות והגודל. ואנחנו ב"הובלות אייל"? שולחים אותם אליכם! 

כפי שאתם בטח מתארים לעצמכם, הצלחתו של פרויקט אריזת הדירה מותנית בעוד מגוון אביזרים נוספים. את חלקם יתכן שיש לכם בבית, ואת חלקם ראוי שתרכשו לפני שאתם מתחילים לארוז. לא באמת חשבתם שלא נחלוק אתכם רשימה של ציוד אריזה בייסיק הכרחי, נכון? הנה היא לפניכם! 

4 חומרי אריזה בירושלים שכולם צריכים!

לא משנה אם אתם מעבירים דירה גדולה או קטנה, משרד פרסום או חנות בגדים – את חומרי האריזה הבאים כולם (אבל כולם!) צריכים. לפני שאורזים? מצטיידים! 

  • קרטונים – אי אפשר לדבר על חומרי אריזה בירושלים בלי להזכיר את אלו שאין מעבר בלעדיהם: הקרטונים! קרטונים למעבר דירה/עסק חייבים להיות עמידים ויציבים. אחרת? התכולה שלכם עלולה לברוח מתוכם. המלצתנו היא שלא להזמין קרטונים בגודל אחיד אלא בכמה גדלים שונים: קטנים, בינוניים וגדולים.
  • ניילון נצמד – לצד פריטים שניתן להכניסם כפי שהם לקרטונים, ישנו ציוד שכדאי מאד לעטוף בשכבה נוספת – בניילון. המטרה: למנוע תזוזה בתוך הקרטון (בעיקר כשמדובר על פריטים המורכבים מכמה חלקים), ולהפחית סיכוי לסדקים/שברים. ניילון נצמד הוא אביזר חובה שתבינו עד כמה הוא משמעותי רק במעמד האריזה. את כל הפריטים השבירים שלכם – מהלפטופ ועד השולחן מזכוכית, יש לעטוף במספר שכבות של הניילון. 
  • מדבקות "שביר" – לכל אחד ישנו ציוד שביר: מכלי קרמיקה ועד סט כוסות יין. אם כבר העברתם דירה/עסק בעבר, אתם בטח זוכרים כמה חששתם על הארגזים עם החפצים השבירים ("רק שהמובילים יזכרו שהארגז מכיל תכולה שבירה ויובילו אותו בזהירות!"). מדבקות "שביר" יאפשרו לכם לסמן ביעילות ובמהירות (!) את תכולת הארגז, וכך לתקשר עם אלו שיעמיסו ויפרקו את תכולתכם.
  • סכין יפנית – מרבית האנשים חושבים אך ורק על האריזה. והפריקה? היא נראית להם רחוקה ותשומת הלב לא תמיד מושקעת בה. אחד האביזרים שללא ספק יסייעו לכם בתקתוק הפריקה? הסכין היפנית! היא בנויה בצורה בטיחותית (הלהב מוסתר ונשלף רק כשישנו צורך), כאשר העבודה באמצעותה סופר נוחה.

אז מהי תחנת הייעד של הציוד שלכם?

לאחר שתסיימו לארוז, יהיה עליכם לשלוח את הציוד שלכם לייעדו. מניסיוננו, מעבר של דירה או עסק, הוא הזדמנות נפלאה לעשות סדר בחפצים ולקבוע: איזה ציוד ילווה אתכם גם במקום החדש ומאיזה ציוד תיפרדו. ב"הובלות אייל" אנו מציעים גם שירותי אחסנה, כך שבמידה שישנו ציוד שתרצו לאחסן במחסן חיצוני, דעו כי נוכל לספק לכם מענה איכותי!

חומרי אריזה בירושלים? יש! וכעת? כל שנותר לכם הוא לארוז ולהתמלא בציפייה לקראת ההתחלה החדשה שלכם! למידע נוסף בנושא הובלות, אחסנה וציוד, התקשרו – 053-7272-815

הרביעייה הפותחת: חומרי אריזה בירושלים לכל הובלה!
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0