עוברים דירה? אלו הטעויות שחשוב להימנע מהן ביום המעבר

הובלות דירות קטנות

תוכן עניינים

יום מעבר דירה הגיע ואתם נרגשים אבל גם לחוצים ומתוחים. כדיי שיום המעבר יעבור חלק וכמה שיותר נינוח, אנו בהובלות אייל ריכזנו עבורכם טעויות נפוצות ואיך ניתן להמנע מהן.

5 טעויות שחשוב להימנע מהן ביום המעבר

1. אל תחכו לרגע האחרון

בישראל נהוגה האמרה- "יהיה בסדר", אז אתם מחכים לרגע האחרון עם האריזות, אורזים בעצלתיים כל פעם קצת, הנה הגיע יום המעבר וציוד רב טרם נארז. חברת הובלות כבר הגיעה, הצוות מעמיס במרץ למשאית ההובלה ואתם עוד אורזים…
כשעוברים דירה לא כדאי להסתמך על כך, מוטב לדאוג שכל תכולת הדירה תהיה ארוזה כבר מספר ימים לפני המעבר. כך תחסכו לעצמכם כאוס רציני לא רק בזמן ההובלה אלא גם כשתפרקו ארגזים ארוזים בבלגאן ולא תדעו מימינכם ומשמאלכם.
מעבר לכך, הדבר יעכב את ההובלה והמוביל יכול לא להסכים להעביר תכולה שאינה ארוזה כראוי או בכלל ואתם תצטרכו לדאוג לכך בעצמכם.

2. אל תשאירו ארגזים מפוזרים

בהנחה וארזתם הכל בזמן וגם דאגתם לרשום על כל ארגז לאן מיועד, מומלץ לרכז את כל הארגזים המיועדים להובלה במקום אחד לפני שהמובילים מגיעים. הדבר יקל על מהלך ההובלה עצמה, יחסוך לכם זמן יקר ותהיו בטוחים שכלום לא נשכח.
כשתגיעו לדירתכם החדשה, אנו ממליצים לפזר את הארגזים לחדרים לפי הרשום על הארגזים כדי להקל עליכם בפריקה.

3. אל תקבעו עם בעלי מקצוע נוספים ביום המעבר

כל הסידורים במעבר דירה כמו העברת אינטרנט, תיקונים ושיפוצים קטנים ככל שיהיו, עדיף לעשות לפני יום מעבר הדירה, כדי שתכנסו "על מוכן", כמו שאומרים. אם אין באפשרותכם להקדים, כדאי להתאפק עוד יום או יומיים בלי טלוויזיה ואינטרנט ולקבוע עם המתקינים לאחר המעבר.
ביום המעבר עצמו מלוא תשומת ליבכם דרושה לכך וכדאי שתהיו פנויים להובלה בלבד.

4. אל תלחיצו עצמכם עם משימות היומיום

יום המעבר הוא לחוץ לכשעצמו, והתהליך אורך זמן לא מועט. קחו יום חופש מהעבודה ובקשו עזרה במשימות היומיום השגרתיות שאינן סובלות דיחוי. השאירו חלון זמן לבלת"מים, כך שגם אם משהו משתבש יש מספיק זמן לטפל בכך מבלי שתצטרכו לרוץ לישיבה במשרד או לאסוף את הילד מהגן.
חשוב שתהיו כמה שיותר נינוחים ומרוכזים בזמן ההובלה.

5. אל תשאירו חפציכם ברחוב ללא השגחה

בתוך כל הלחץ של ההובלה, אנשים נכנסים ויוצאים, מעמיסים ופורקים, מספיק רגע אחד בו חפציכם יעמדו ברחוב ללא השגחה ויצור חלון הזדמנויות לעובר אורח לאמץ מה שיקרוץ לו וזה אפילו חוקי שכן דבר שאינו בשטח פרטי אלא ברשות רבים נחשב כגרוטאה.
לכו על בטוח, דאגו שמישהו מטעמכם ישהה ליד המשאית כל העת וישגיח.

אנחנו בהובלות אייל נשמח לייעץ לכם מניסיוננו הרב, ולסייע לכם במעבר דירה חלק וללא טעויות. להצעת מחיר, צרו קשר!

הובלות דירות קטנות
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0