הובלות למרחקים ארוכים

הובלות למרחקים ארוכים

תוכן עניינים

אתם עתידים לעבור דירה או להעתיק את משרדכם לעיר אחרת הנמצאת במרחק רב מהעיר בה אתם נמצאים היום, וכמו בכל מעבר אתם תזדקקו לשירותי הובלות.

איך משפיע המרחק על ההובלה ואם בכלל? נפרט לפניכם כמה דגשים שכדאי לכם לדעת טרם הובלה למרחקים ארוכים.

איך עלינו להיערך בהובלות למרחקים ארוכים?

הובלה למרחקים ארוכים אורכת זמן רב ומייגעת גם ככה, על כן המלצתנו הראשונה היא לתאם את ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות.

מאחר ולא מדובר בנסיעה קצרה, אלא הנסיעה היא מחוץ לעיר בדרכים בין עירוניות, כדאי להימנע משעות העומס ולהיתקע בפקקי תנועה בכבישים.

אלה יגרמו לעיכובים מיותרים ויאריכו את משך זמן ההובלה יתר על המידה. 

בנוסף, כשמדובר בהובלות למרחקים ארוכים, נמליץ לכם להקפיד על אריזה נאותה בארגזים איכותיים וחזקים הסגורים היטב ועטיפת רכושכם כגון ריהוט ומכשירי חשמל בשמיכות ופצפצים כיאות, למניעת שפשופים מטלטלת הנסיעה הממושכת.

כמו כן, וודאו שחברת ההובלות המספקת לכם את השירות תעמיס את רכושכם נכונה ליציבות מרבית ותקשור ותעגן פריטים הזקוקים לכך בצורה יסודית, שיעברו את הדרך הארוכה ויגיעו בשלום לייעודם.

כדיי להוריד לכם עוד משימה מהראש, ישנן חברות הובלה המספקות שירותי אריזה, העזרו בהם, בחברה רצינית ידעו כיצד לארוז את כל רכושכם בצורה מקצועית ומוקפדת ולטפל בכל עבורכם.

לא יהיו קופסאות שבורות או פריטים פגומים עקב אריזה כושלת, לא תצטרכו לדאוג לחומרי אריזה מתאימים כדי להגן על סרוויס הזכוכית העדין שלכם ולהתפלל שיגיעו שלמים. שירותי אריזה הם פתרון מצוין ורכושכם יגיע בבטחה.

כמה זה עולה לנו?

אחד הדברים הראשונים שאנו בודקים כשאנו משווים הצעות מחיר הוא המחיר כמובן.

ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על עלות ההובלה:

  • כמות התכולה שיש להוביל
  • פירוקים והרכבות נדרשים
  • מאיזה קומה
  • האם יש מעלית ועוד ועוד.

וגם מאיפה לאן- מה המרחק בין נקודת המוצא לנקודת היעד, ככל שהמרחק רב יותר, כך עלות ההובלה גבוהה בהתאם.

מה עוד כדאי לנו לדעת?

בבואכם לבחור חברת הובלות, חקרו והשוו, חפשו חברות הובלה בעלות ניסיון בהובלות בינעירוניות למרחקים ארוכים. קראו ביקורות ובדקו דירוגים.

במיוחד כשמדובר בהובלות למרחקים ארוכים, בקשו פידבקים מלקוחות שנעזרו בשירותם בעבר וודאו שהם עומדים בזמנים, כל איחור הוא קריטי.

בדקו שחברת ההובלות מחזיקה ברישיונות הדרושים. כמו כן, וודאו שיש לחברה ביטוח מקיף ומה הוא כולל כדיי שלא תצטרכו לשאת בהוצאות תיקון במקרה של נזק העלול להגרם בעת ההובלה.

אנו באייל הובלות, מבצעים במומחיות את כל סוגי ההובלות לרבות הובלות למרחקים ארוכים. נשמח לספק לכם הובלות כחול לבן, עי" מובילים מקצועיים וחייכנים לצד שירותים משלימים, להבטיח שרכושכם יגיע לייעודו בבטחה וכדיי שתעברו את ההובלה בראש שקט ורגוע.

לפרטים נוספים והזמנת הובלה, צרו קשר כבר עכשיו!

הובלות למרחקים ארוכים
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0