כמה עולה מחסן להשכרה?

תוכן עניינים

רבים מתעניינים היום בתחום של מחסן להשכרה, מאחר ואנו חיים בעידן של שפע, הגורם לאנשים לאסוף לא מעט רהיטים ומוצרים שונים לאורך השנים.

אומנם חלק מהאנשים בוחרים למכור את כל תכולת הבית שלהם ולהתחיל מחדש במידת הצורך, אך רבים אחרים אינם ממהרים להיפטר מהחפצים האישיים שלהם.

לכן אין זה משנה אם מדובר על מעבר לחו"ל, רילוקיישן או טיול של חודשים ארוכים בצד השני של העולם, בכל מקרה מחסן להשכרה מהווה אופציה טובה עבור כל מי שמעוניין לאחסן את החפצים השונים שלו במקום מוגן ובטוח.

אומנם הרבה יותר זול להעביר את החפצים השונים לבית של ההורים או לפזר אותם בין החברים השונים, אך יש לזכור כי כאשר מדובר על תכולת דירה למשל, אין שום אפשרות להימנע משירותי אחסנה מקצועיים.

החוכמה היא רק למצוא חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ואיכותי, לצד תנאי אחסנה אידיאליים.

כמה עולה מחסן להשכרה – מידע שכדאי לדעת מראש

היום ניתן למצוא בכל רחבי הארץ לא מעט סוגים שונים של מחסנים להשכרה.

חשוב לזכור כי כל מחסן רשאי לדרוש מחיר שונה, בהתאם לשטח האחסון הדרוש לכם ורמת התחזוקה של המחסן עצמו. בחלק מהמקרים ניתן למצוא מחסנים ללא ביטוח וללא אמצעי אבטחה, דבר שפותח את הפתח לפריצות וגניבות, ללא שום כיסוי ביטוחי.

לעומת זאת, מחסנים אחרים אינם מסוגלים להגן על החפצים שלכם מפני גשמים ולחות, דבר שככל הנראה יגרום לנזק בלתי הפיך לרהיטים ולחפצים השונים שלכם.

לכן חשוב לזכור כי לא פעם מחיר שירותי האחסנה תלויים באיכות המחסן וברמת המקצועיות שלו. ברמת העקרון, ניתן לומר כי העלות של מחסן לוגיסטי תעמוד על אזור ה- 6 אלף ₪ בחודש, בעוד שהעלות של מחסן להשכרה לתכולת דירת שני חדרים תעמוד על 350 – 500 ₪ לחודש. מחיר דומה תצטרכו לשלם עבור אחסון תכולת משרד קטן.

נקודות חשובות לגבי מחסן להשכרה

מחסן להשכרה יכול לשמש מגוון רחב של אנשים שונים, שנקלעו לסיטואציות שונות בחיים האישיים שלהם. מדובר על הפתרון המושלם עבור מי שמעוניין לשפץ את הבית, מאחר ולא כולם מוכנים להסתכן בלכלוך הרהיטים היקרים שלהם בצבע או בהעברתם לדירות זמניות, עד לסיום תהליך השיפוץ.

כמו כן, זהו פתרון נוח עבור כל מי שעובר לחו"ל לתקופה של מספר שנים לצורך עבודה או לימודים. אך חשוב לזכור כי עלות מחסן להשכרה תלויה בסוג ואופי המחסן, לכן חשוב לבחור תמיד בחברות מקצועיות שמתמחות בתחום.

אנו בחברת הובלות אייל נשמח לספק לכם שירותי אחסנה והובלה בירושלים והסביבה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר, תוך כדי הקפדה על סטנדרט בין לאומי. לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, צרו קשר!

מחסן תמונת רקע
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0