כמה קרטונים צריך למעבר דירה?

קרטונים למעבר דירה | כמה קרטונים צריך למעבר? | הובלות אייל

תוכן עניינים

כל מי שעומד בפני מעבר דירה, חייב להבין כמה קרטונים יידרשו עבור מעבר הדירה שלו. רוב המובילים מתמחרים את ההובלה בהתאם לסוג הריהוט המועבר וכמות הקרטונים. לכן ככל שכמות הקרטונים תהיה גדולה יותר, כך המחיר יהיה בהתאם. אך מי שלא יגיע להבנה לגבי כמות הקרטונים עוד לפני שלב ההובלה, עלול לשלם ביוקר על כל קרטון נוסף, שאינו נכלל בהצעת המחיר המקורית. לכן יש להבין כיצד להעריך מראש את כמות הקרטונים שתזדקקו להם במהלך המעבר.

אנו בחברת הובלות אייל נשמח לסייע לכם להעריך כמה קרטונים צריך למעבר דירה. אנו מתמחים בשירותי הובלה, אריזה ואחסנה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה. תוכלו לרכוש אצלנו קרטונים וחומרי אריזה באיכות הגבוהה ביותר, שתבטיח לכם שקט נפשי ומעבר רגוע ונינוח יותר.

כמה קרטונים למעבר דירה צריך בעת המעבר – מה משפיע על המספר הסופי?

ישנם גורמים שונים העלולים להשפיע על כמות הקרטונים שתזדקקו להם במהלך המעבר, אך המרכזיים שבהם כוללים את כמות הציוד המועבר והסוג שלו. ברור לכולם כי עבור אריזה של דירת חדר תזדקקו לכמות קטנה יותר של קרטונים, מאשר עבור אריזת דירת 4 חדרים. אך מצד שני, אם בדירת החדר חי זוג עם תינוק, יכול להיות שהם יזדקקו לאותה כמות קרטונים, ואולי אפילו יותר, מאשר אדם בודד שחי בדירת 4 חדרים. לכן הדבר מושפע מכמות הנפשות בבית, מספר החדרים וסוג הציוד המועבר, מאחר ואנשים שנהנים לאסוף ספרים, יזדקקו ליותר קרטונים, מאחר ולא ניתן לארוז קרטונים כבדים מידי, העלולים להיקרע בזמן ההובלה.

כל מה שחשוב לדעת לגבי צריכת הקרטונים במעבר דירה

ישנו הבדל בין מעבר מדירת חדר עצמאית, הכוללת את כל מכשירי החשמל, הריהוט והציוד האישי, לבין דירת חדר בדירת שותפים, שתכיל אך ורק מיטה וציוד אישי. ניתן להיעזר בכלל האצבע, הקובע כי על כל דלת של ארון תצטרכו להשתמש ב- 5 קרטונים. לכן ארון שתי דלתות, יצריך מכם עד 10 קרטונים. כמובן שהכול תלוי ברמת הדחיסות של הבגדים שלכם בארון. כמו כן, כדאי לשריין לפחות קרטון אחד לצורך איסוף כל מוצרי האמבטיה וההיגיינה למיניהם, כאשר שילוב של מוצרי קוסמטיקה עלול להגדיל את המספר. מטבח רגיל ומאובזר יצריך מכם כ- 10 קרטונים ואילו דירת שני חדרים ממוצעת תצריך בסך הכול כ- 30 קרטונים. כדאי לזכור כי דירת שלושה חדרים מצריכה כ- 50 קרטונים וכלל האצבע קובע, כי עבור כל חדר נוסף, תזדקקו בממוצע ל- 10 קרטונים נוספים. כמובן שאם אתם יודעים שהבית שלכם דחוס יותר, או שאתם נהנים לאגור חפצים, כנראה שתזדקקו לכמות קרטונים גדולה יותר.

אנו בהובלות אייל נשמח לספק לכם סוגים שונים של קרטונים ולסייע בתכנון נכון של כמות הקרטונים הדרושה לכם. למידע נוסף, צרו קשר.

קרטונים למעבר דירה | כמה קרטונים צריך למעבר? | הובלות אייל
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0