איך נקבע המחיר להובלות קטנות?

מזמינים חברת הובלה? כך תדעו אם מדובר בחברה מקצועית ורצינית

תוכן עניינים

כל אחד עלול להזדקק לשירותי הובלות קטנות, מאחר ומדובר על הובלות המיועדות להובלה של פריטים בודדים. למשל, מי שמעוניין לרכוש מקרר יד שניה, או לחילופין, להעביר את מכונת הכביסה שלו לחבר או בן משפחה, זקוק ברוב הפעמים לשירותיה של חברת הובלות אמינה ומקצועית. יש לזכור כי למרות שישנה נטייה לבצע את ההובלות הקטנות בצורה עצמאית, במטרה לחסוך בתשלום עבור הובלה מקצועית, למעשה מדובר על סיכון מיותר. כל אחד עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לגב או לברכיים שלו, כתוצאה מהרמה לא מדויקת של  מקרר, ספה או כל פריט כבד אחר. עדיף תמיד לשלם כמה שקלים עבור הובלה מקצועית, מאשר לשלם ביוקר בבריאות שלכם.

אנו בחברת הובלות אייל נשמח לספק לכם הובלות קטנות במחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לספק לכם שירות אדיב, מקצועי ואיכותי.

מחיר הובלות קטנות – מהם הגורמים המשפיעים עליו?

אנשים רבים מאמינים כי המחיר להובלות קטנות גבוה מידי או אינו מוצדק, מאחר ומדובר על הובלה של פריטים בודדים, כגון ספה, מיטה או מכשירי חשמל גדולים. אך חשוב להבין כיצד מתומחרת הובלה קטנה, על מנת להבין כי מדובר לרוב על מחיר הוגן. ברוב הפעמים, מחיר ההובלה נקבע בהתאם להיקף העבודה הנדרשת, מאחר והובלה של ספה ענקית תהיה תמיד מסובכת ומסורבלת יותר, מאשר הובלה של מכונת כביסה. כמו כן, ישנו הבדל בין הובלה של מספר פריטים בתוך מעלית, לבין עליה של 4 – 5 קומות ברגל. מעבר לכך, מחיר ההובלה נקבע בהתאם למרחק בין שתי הנקודות ומועד ההובלה הרצוי. ברוב המקרים הובלות באמצע השבוע ובאמצע היום יהיו זולות יותר, מאשר הובלות המתבצעות בשעות הבוקר או בסופי שבוע. מעבר לכך, מחיר ההובלה תלוי גם בצורך לבצע פירוק והרכבה של הפריטים השונים.

כיצד ניתן להוזיל הובלות קטנות?

אחת הדרכים להוזיל את מחיר ההובלה, היא לבחור בתזמון הנכון. ברוב הפעמים, המובילים יהיו עמוסים יותר בתחילת ובסוף החודש, לכן הובלה באמצע החודש תהיה לרוב זולה יותר. כמו כן, מומלץ לבחור במוביל מקומי, מאחר ומוביל הנאלץ לבזבז את זמנו בנסיעה בפקקים, יגבה מכם תשלום גבוה יותר. מעבר לכך, יש לוודא כי חברת ההובלה מחזיקה גם ברכבים המותאמים להובלות קטנות, מכיוון שהדבר מוזיל את תפעול הרכב ומאפשר לכם ליהנות מהצעת מחיר משתלמת יותר. יש לזכור כי תכנון מוקדם יאפשר לכם מספיק זמן על מנת לבחור במוביל מקצועי ואיכותי, מבלי להתפשר על הובלה חובבנית. בנוסף לכך, יש לזכור כי בחודשי הקיץ מחירי ההובלות עולים בצורה משמעותית, לכן מומלץ לעבור בחודשים פחות עמוסים.

אנו בחברת הובלות אייל נשמח לספק לכם שירותי הובלות קטנות ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הנוחים והמשתלמים ביותר. לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף, צרו קשר.

מזמינים חברת הובלה? כך תדעו אם מדובר בחברה מקצועית ורצינית
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0