די לחיפוש קרטונים בקרטוניות של חנויות

קרטונים לאריזה בירושלים

תוכן עניינים

אנשים רבים שנמצאים לקראת מעבר דירה מתחילים לחפש קרטונים בקרטוניות של חנויות בסביבת הבית. רבים מאמינים כי אין שום סיבה לרכוש קרטונים חדשים, כאשר ניתן להשיג בחינם קרטונים משומשים.

אך למעשה יש לזכור כי הקרטונים שמשמשים את הסופרים השונים לצורך הובלה של פירות, ירקות, חטיפים וסוגי מזון שונים, לא תמיד יהיו יעילים למעבר דירה.

בחלק מהמקרים מדובר על קרטונים מלוכלכים, המכילים שאריות מזון רקוב. קרטונים מסוג זה ילכלכו את הרכוש האישי שלכם ויהפכו את כל יום המעבר להרבה פחות נעים.

מעבר לכך, חשוב לזכור כי מדובר על קרטונים שאינם מיועדים לשימוש חוזר, לכן הם עלולים להתפרק בזמן ההובלה ולגרום לכל הציוד היקר שלכם להישפך על המדרגות, הכביש או בתוך המשאית.

כדאי לבדוק האם באמת שווה לכם לחסוך כמה שקלים על קרטונים, או לחילופין, להשקיע בקרטונים חדשים ועמידים ולהבטיח לעצמכם הובלה רגועה ויעילה יותר. 

מה חשוב לדעת על קרטונים למעבר דירה?

כדאי לדעת כי היום תוכלו לרכוש לעצמכם קרטונים איכותיים ועמידים, שיוכלו לשמש אתכם ביום המעבר.

ניתן להזמין קרטונים בגדלים שונים, במטרה להבטיח את ההתאמה המושלמת לציוד האישי שלכם. למשל, בגדים ומצעים תוכלו לארוז בקרטונים הגדולים, מאחר והם אומנם תופסים המון נפח, אך המשקל שלהם קל ואינו מכביד על הקרטון. לעומת זאת, ספרים או ציוד כבד יותר, מומלץ לארוז בקרטונים קטנים יותר, במטרה למנוע עומס יתר.

כדאי לדעת כי ישנם קרטונים מיוחדים המיועדים עבור חפצים כבדים, דבר שמבטיח לכם בטיחות מקסימלית ומונע את המצב שהקרטון יתפרק כתוצאה ממשקל יתר.

כמו כן, כדאי להצטייד במספר קרטונים המיועדים לחפצים שבירים, כמו למשל כלי מטבח. קרטונים מסוג זה ישמרו על הכוסות והצלחות שלכם בצורה האופטימלית ביותר, לכן מומלץ להשקיע בהם ולמנוע כלים שבורים בסיום ההובלה.

קרטונים למעבר דירה – כיצד לבחור נכון?

קודם כל, יש לזכור כי תצטרכו להתאים את כמות הקרטונים לכמות הציוד שלכם, כאשר לרוב החלוקה נעשית לפי מספר החדרים בבית.

למשל, בית המכיל 2 חדרים יוכל להסתפק ב- 35 קרטונים, בעוד שבית של 3 חדרים זקוק ל- 50 קרטונים. כמובן שמדובר על הערכה גסה, מאחר והכל תלוי בכמות הציוד שאספתם לאורך השנים.

כדאי לזכור כי תמיד תוכלו להזמין שירותי אריזה, שיחסכו לכם את ההתעסקות עם הקרטונים ויבטיחו אריזה מקצועית ובטיחותית של כל הבית.

אנו בהובלות אייל נשמח לספק לכם קרטונים איכותיים ואמינים במספר גדלים שונים. הקרטונים שלנו יבטיחו לכם מעבר דירה קל, מהיר ובטיחותי יותר.

תוכלו לבחור את גודל וכמות הקרטונים הנחוצה לכם ונשמח כמובן לסייע ולייעץ לכם בנושא. אנו מתמחים בתחום של שירותי הובלה ואחסנה ונשמח לספק לכם שירות אמין, מהיר ויעיל לכל אורך הדרך.

לקבלת פרטים נוספים ולביצוע הזמנה, צרו קשר!

קרטונים לאריזה בירושלים
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0