להסתפק בשירות הובלת משרדי הייטק? יש שירות אריזה+הובלה!

הובלת משרדים בתל אביב | מעבר משרד בתל אביב - הובלות אייל

תוכן עניינים

הגעתם עד עמוד זה, מה שאומר כי אתם צפויים לעבור בקרוב למשרד חדש! אנחנו מתארים לעצמנו שהנסיבות משמחות (גדלתם!), וכי עוטפות אתכם התרגשות וציפייה אדירות לקראת המעבר. אלו ביניכם שעברו בחייהם דירה, יודעים כי מעבר יכול להפוך בקלות מ"מרגש" ל"מייאש". ואיך זה קורה? בעקבות היעדר היערכות וניהול לא נכון של הדבר הגדול הזה שנקרא הובלה. 

ב"הובלות אייל" מטרתנו אינה להנמיך את התלהבותכם, אלא בדיוק להפך – לשמר אותה! בדיוק בגלל זה, אנו שמחים להציע לכם שירות הובלת משרדי הייטק המשולב עם אריזה. לעבוד קשה לפני ובהלך המעבר? ברור שלא! 

לכם אולי אין זמן, אבל לנו יש שירות אריזה לפני הובלה

אנחנו רק יכולים לתאר לעצמנו כמה אתם, בעלי חברות ההייטק, עסוקים ועמוסים. מכאן, שהדבר האחרון שיהיה לכם פנאי אליו הוא לארוז את המשרד. אז לא, אין זה אומר שתצטרכו להשאיר את הציוד מאחוריכם, אלא שאנחנו נוכל לארוז אותו עבורכם! ב"הובלות אייל" אנו מציעים שירות שיקדים את הובלת משרדי הייטק, ויבטיח עבורכם מעבר קל ופשוט במינימום מאמץ.

וכמה זמן ייקח לנו להכניס את משרד ההייטק שלכם לארגזים? כמה שעות בודדות! כלומר, אין כל חשש שנוכחות האורזים והאריזה יפגעו בשגרת העבודה שלכם. אנו מקפידים על אריזה בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר, תוך הקפדה על סימון ארגזים ותכולתם. אז מי אמר שהובלה לא יכולה להיות בסטנדרט של high tech?

"הובלת משרדי הייטק שונה מהובלות "רגילות"?"

התשובה היא שכן ולא. נתחיל דווקא ב"לא": כל פרויקט הובלה שאנחנו לוקחים על עצמנו מבוצע במלוא המסירות, הרצינות והמקצועיות. לא באמת משנה לנו אם הלקוח הוא חברת הייטק או אדם פרטי, אם ההובלה כוללת מסך טלוויזיה או משרדים שלמים. ובכל זאת, הובלת משרדי הייטק מסווגת בכל זאת כ"שונה", זאת מאחר שהציוד שאנחנו מתבקשים להוביל יקר ערך. מטבע הדברים, במשרדי הייטק ישנם המון מחשבים, ציוד טכני יקר, מסכים, ריהוט, מקרנים וציוד נוסף, ואלו דורשים ברגישות ואקסטרה תשומת לב – באריזה, בהעמסה ובפריקה. 

"יתכן שנרצה להתחיל לארוז את המשרד לפני הגעתכם. היכן אוכל להשיג ציוד?"

לרוב, גם כשבוחרים להסתייע בשירותי האריזה שלנו, בעלי המשרדים מתחילים לארוז טרם הגעתנו. וכך, עולה השאלה היכן ניתן להשיג חומרי אריזה. תהיו בטוחים שאנחנו לא נשלח אתכם לחפש ארגזים מתחת למשרד, וגם אין כל סיבה שתצאו ממנו על מנת לרכוש ניירות, ניילונים וסרטי הדבקה. כאן אצלנו באתר תוכלו לרכוש את כל (!) הציוד הדרוש לאריזה איכותית וחווייתית!

לא יכולים לחכות לחגוג happy hour עם העובדים במשרד החדש? אנחנו מבינים אתכם. עם זאת, הרמת הכוסית מותנית בהעברת תכולת המשרד אל משכנכם החדש! למידע נוסף אודות שירות הובלת משרדי הייטק, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 053-7272-815

הובלת משרדים בתל אביב | מעבר משרד בתל אביב - הובלות אייל
סל הקניות0
לא נמצאו פריטים בסל הקניות
המשך רכישה
0