מה חשוב לברר לפני שבוחרים חברת שירותי אחסנה?

מה חשוב לברר לפני שבוחרים חברת שירותי אחסנה

תוכן עניינים

לדירה בה אתם מתגוררים ישנם המון יתרונות, אך גם חיסרון אחד קטן: מגבלת המקום. רבים מעידים כי יש להם יותר ציוד מפתרונות אחסון, כך שאין להם ברירה אלא לפנות לנתיב של שירותי אחסנה מקצועיים. אז רגע לפני שאתם מתחילים למיין, לארוז ולהשוות בין שירותי האחסנה השונים, הם השירות בכלל מתאים לכם?

  • “כן!” לשירותי האחסנה – יש ברשותכם ציוד שאמנם אין לכם בו צורך יום יומי, אך חשוב לכם לשמור עליו. לדוגמא: מזכרות ישנות שקיבלתם לאורך השנים, חפצים שניתנו לכם בירושה והם בעלי ערך סנטימנטלי רב, מוצרי חשמל חדשים וארוזים, רהיטים ארוזים שטרם הרכבתם וכיוצא בזה. כמו כן, שירותי האחסנה מתאימים גם לאנשים שטסים לחו”ל עם כרטיס בכיוון אחד, כאשר אינם מעוניינים למכור את הציוד שבבעלותם.  
  • “לא!” לשירותי האחסנה – אתם צפויים לעבור בקרוב לדירה חדשה? ברכות חמות! במהלך האריזה, יתכן שאת חלק מהחפצים לא תרצו להעביר אתכם, אך כן לאחסן. בנקודה זו עליכם להפעיל שיקול דעת ולקבוע: האם ישנה הצדקה לאחסון הציוד שאינכם רוצים להעביר אתכם? במידה שמדובר על פריטים שאין להם כל ערך – כספי או סנטימנטלי, יהיה עדיף לתרום / למחזר / לזרוק אותם, מאשר לאחסנם. 

איך לבחור חברה המציעה שירותי אחסנה?

אם יצא לכם כבר לחקור מעט בנושא, אתם כבר בטח יודעים כי ישנן לא מעט חברות המציעות שירותי אחסנה. יתכן מאד שמהדהדת בראשכם השאלה: “איך בוחרים בכלל חברת אחסנה מקצועית?”.

אנחנו ב”הובלות אייל” מבקשים לשתף אתכם ב-4 דברים שחברת האחסנה צריכה להתחייב עליהם.

שימו לב: רק חברה שמתחייבת על ארבעת הדברים הבאים, תהיה ראויה לאחסן את הציוד היקר שלכם:

מחירים הוגנים – נתחיל דווקא מהסוף: המחירים. הצורך של מרבית הלקוחות הוא שירות אחסנה ארוך טווח – למספר חודשים ואף שנים. מכאן, שהמחיר חייב להיות הוגן ונגיש. אנו מציעים ומתגאים בתמחור- הוגן – החל מ-28 שקלים למטר קוב! 

הציוד שלכם, המחסן שלכם – אנחנו לא נגד שיתופיות, אך קצת יותר בעד פרטיות. ועל מה אנחנו מדברים? המחסן בו תאחסנו את הציוד שלכם יעמוד לרשותכם בלבד, מבלי שיהיה עליכם לחלוק אותו עם מאחסנים נוספים!

דלתות המחסן? פתוחות בפניכם! – ישנם אזורי אחסנה הפתוחים למספר שעות מצומצם מאד בכל יום. וכך, המאחסנים (כלומר, הלקוחות – אתם), צריכים להתאימם לשעות הפתיחה. אנו מאמינים כי עלינו להתאים את עצמנו אליכם, ולא להפך! ולכן, המחסנים שלנו פתוחים משעות הבוקר ועד שעות הערב. גמישות ונחות כבר אמרנו?

אזור אחסנה מאובטח – לסמוך על טוב לבם של אנשים? זו גישה טובה לחיים. עם זאת, כשזה מגיע לציוד יקר הערך שלכם, כדאי בהחלט שלא להמר. אזורי האחסנה שלנו מתועדים על ידי מצלמות אבטחה – למען השקט הנפשי והציוד שלכם.  

 

למידע נוסף אודות שירותי אחסנה מבית “הובלות אייל“, התקשרו כעת – 053-7272815

מה חשוב לברר לפני שבוחרים חברת שירותי אחסנה
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0