ציוד האריזה שחובה (!) להצטייד בו לפני מעבר דירה

ציוד האריזה שחובה (!) להצטייד בו לפני מעבר דירה

תוכן עניינים

אז מה אתם יודעים בוודאות? שהציוד שבדירה לא יארוז את עצמו, שעליכם להקדיש לא מעט זמן לאריזה ושעליכם להצטייד בציוד אריזה מתאים. ומה אתם לא יודעים? איזה ציוד לרכוש! אנחנו ב”הובלות אייל” שמחים לעשות אחת ולתמיד סדר, ולשתף אתכם ברשימת הציוד החיוני לאריזת הבית! למה אתם מחכים? התחילו לארוז! 

לפני שאורזים, מצטיידים: ציוד חובה למעבר דירה!

זו הפעם הראשונה בחייכם שאתם עוברים דירה? הפעם האחרונה שעברתם דירה הייתה לפני כעשור? לא משנה מה שכחתם ומה מעולם לא ידעתם – המידע הבא יעשה לכם סדר! אנו מאמינים כי הובלה מוצלחת נשענת על שני דברים: איכות האריזה ואיכות המובילים. מאחר שמובילים מקצועיים ומנוסים כבר יש (אנחנו!), כל שנותר הוא להנחות אתכם מעט באשר לאריזה. כעת, נתמקד בשלב המקדים את האריזה בפועל – רכישת ציוד האריזה שאתם חייבים אתכם. אז במה עליכם להצטייד?

  • קרטונים – לחפש קרטונים בחדר האשפה שבבניין, ליד המכולת השכונתית או בקרטונייה של מפעל? זו אפשרות. עם זאת, תוכלו לחסוך לעצמכם המון זמן וטרחה עם רכישה מרוכזת של קרטונים! טיפ: אל תרכשו את כל הקרטונים בגודל זהה, אלא בשלושה גדלים שונים: קטן, בינוני וגדול.
  • ניילון בועות – את כלי הקרמיקה, האגרטלים, הטלוויזיה וכל הציוד השביר שברשותכם, יש לעטוף בניילון בועות. שכבה נאה ממנו תשמור על הציוד ותבטיח כי הוא יגיע אל הדירה החדשה בשלמותו. כמו כן, אנו ממליצים בחום גם על שכבה של נייר אריזה. את הארגזים בהם מאוחסן ציוד שביר, יש לסמן באמצעות מדבקת “שביר”. 
  • טושים לסימון – איך תדעו מה יש בכל ארגז במעמד הפריקה? באמצעות סימון מקדים כמובן. מניסיון, כתיבה על הארגזים באמצעות עטים מאד (!) לא נוחה, כך שכדאי לרכוש מארז טושים שיקל על המלאכה.
  • סרט הדבקה – אז איך סוגרים ואוטמים את הארגזים? עם סרט הדבקה! חשוב מאד שסרט ההדבקה יאופיין בשני דברים עיקריים: חוזק ורוחב מרשימים. מכאן, שהסלוטייפ הביתי קצת פחות יתאים במקרה זה.

 

“לו רק היה לי זמן לארוז את הדירה…”

לצערנו, זמן אין לנו למכור לכם. לשמחתנו, שירותי אריזה – כן! מעבר הדירה תפס אתכם בתקופה עמוסה וגם 24 שעות ביממה לא מספיקות לכם? ב”הובלות אייל” אנחנו לא רק מובילים לכם, אלא גם אורזים עבורכם. אריזת הדירה אמנם רחוקה מלהיות פשוטה, אך היא יכולה להיות פשוטה הרבה יותר עם השירות שלנו! הצוות המקצועי שלנו יארוז במיומנות, דיוק ורגישות את הציוד בהתאם להנחיות והדרישות שלכם. פשוטות ונוחות כבר אמרנו?

 

והיכן קונים את ציוד האריזה? נכון, ממש כאן אצלנו! אנו מזמינים אתכם ללחוץ על “חנות ציוד לאריזה“, ולהתרשם מהציוד ומהמחירים.

למידע נוסף אודות תיאום הובלת דירה ורכישת ציוד אריזה, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 053-7272-815

ציוד האריזה שחובה (!) להצטייד בו לפני מעבר דירה
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0