ארזתם לבד? על שירותי אריזה לפני הובלה בירושלים

שירותי אריזה לפני הובלה בירושלים - הובלות אייל

תוכן עניינים

כשאתם חושבים על הובלה בירושלים, אתם מרגישים לבטח הקלה גדולה ושמחה על הדף החדש שנפתח! וכשאתם חושבים על האריזה המקדימה את ההובלה? ככל הנראה, הלחץ והמתח מתחילים להציק לכם (“מתי אארוז? אין לי זמן!”, “כמה ציוד יש לי, אני לא אעמוד בזה!”). אנחנו ב”הובלות אייל” שותפים מלאים למעבר שלכם, גם לאריזת הציוד! לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על שירותי האריזה המקדימים כל הובלה בירושלים. 

למי עשויים להתאים שירותי אריזה לפני הובלה בירושלים?

אם כבר יצא לכם לעבור דירה, אתם לבטח יודעים טוב יותר מאיתנו כי החלק המורכב והמתיש ביותר הוא האריזה. עם “הובלות אייל”, בפעם הבאה שישאלו אתכם “האם ארזתם לבד?”, תוכלו להשיב בשלילה! אנחנו שמחים להציע לכם שירות אקסטרה לשירות הובלה בירושלים – שירות אריזה! למי השירות הזה עשוי להתאים?

  • מעבר דירה מעכשיו לעכשיו – מצאתם בדקה ה-90 את דירת החלומות שלכם ואתם צריכים לעבור מעכשיו לעכשיו? להיכנס למתחים מיותרים, זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות נוספת: להסתייע בנו! לכם אולי יש מצוקת זמן, אך לנו יש צוות מיומן של אורזים מקצועיים!
  • פינוי דירה בזמן שהות בחו”ל – ישנם אנשים הנדרשים לפנות דירה בעודם נמצאים בחו”ל. קרה ובן המשפחה או החבר שהתנדבו לסייע לכם לא יכולים לפנות אותה עבורכם ובשמכם? אנחנו נתייצב! אנו נארוז את כל הציוד שלכם ונבטיח כי תוכלו לעמוד בהבטחתכם לפינוי הדירה בזמן.
  • אריזה היא פשוט לא הקטע שלכם – וכן, ישנם אלו שפשוט לא אוהבים לארוז (בינינו, מי אוהב?). אל תתנו לשלב האריזה לטשטש את האופוריה וההתרגשות המלוות את מעבר הדירה. צוות מקצועי של אורזים יחסוך מכם את העבודה ויבטיח בעבורכם מעבר מסודר ומאורגן!

“כמה זמן לפני המעבר נהוג לארוז את הדירה?”

מניסיוננו, ניתן לארוז בצורה יסודית ומסודרת את כל תכולת הדירה ביום המעבר. לאחר שנאפיין את סוג ההובלה שלכם (גודל הדירה, מספר החדרים, היקף הציוד), נגבש אסטרטגיית עבודה ונקבע כמה אורזים לשלוח אליכם. במקרים מסוימים, יתכן ונזדקק ליום אריזה אקסטרה, כך שהצוות יגיע אליכם יום לפני הובלה בירושלים. הצוות שלנו מקצועי, מיומן וסבלני, המתחייב לכבד את חפציכם האישיים ולארוז אותם ברגישות. 

“אתם מקפידים על אריזה מסודרת לפי חדרים?”

שירות האריזה מתואם מולכם! צוות האורזים שלנו יעבוד בהתאם לבקשות ולציפיות שלכם, כך שאתם אלו הקובעים מה יהיו סדר ואופן האריזה. לדוגמא: אריזה לפי חדרים (חדר ההורים, חדר ילדים, מטבח, חדר עבודה וכן הלאה…). שירות האריזה שלנו נשען על הדברים הבאים:

  • סימון הארגזים כך שתוכלו ליהנות מפריקה נוחה ומהירה יותר
  • פריטים שבירים נעטפים באקסטרה חומרי אריזה 
  • הארגזים בהם אנו אורזים חדשים ועמידים 

רגע לפני שאתם חותמים על שבוע חופש מהעבודה בכדי לארוז לפני הובלה בירושלים, חכו! אנחנו “בהובלות אייל” לא רק מובילים, אלא גם אורזים! לפרטים נוספים אודות שירותי האריזה שלנו, התקשרו כעת – 053-7272815

שירותי אריזה לפני הובלה בירושלים - הובלות אייל
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0